Strona główna | Mapa serwisu | Poleć nas
Szukaj:
Jesteś tutaj: Zeltech > Praca

Praca

Obecnie do naszego działu handlowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Łódź

Najważniejsze zadania:

    • utrzymywanie i tworzenie stałych relacji z dotychczasowymi klientami

    • pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży w regionie

    • zapewnienie wysokiego poziomu doradztwa technicznego i sprzedaży produktów firmy

    • udział w tworzeniu i rozwoju oferty handlowej i usługowej

    • współpraca z pracownikami Spółki ( handlowcami i projektantami)

Efektywna realizacja wymienionych powyżej zadań wymaga:

    • wykształcenia min. średniego technicznego (elektrotechnika, mechatronika, budowa maszyn elektrycznych, automatyka i                   pokrewne)

    • mile widziane doświadczenia w sprzedaży urządzeń elektrycznych i/lub usług technicznych dla biznesu

    • umiejętności pracy w zespole, przyjaznego nastawienia do ludzi

    • chęci do pracy

    • prawo jazdy kat. B – mile widziane

Oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia u pracodawcy będącego liderem w branży napędów elektrycznych

    • pracę w nowoczesnej firmie z tradycjami

    • rzetelny i stabilny system wynagradzania z atrakcyjnym systemem premiowym

    • prywatną opiekę medyczną,

    • świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: mechatronika@zeltech.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zeltech Mechatronika Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Zeltech Mechatronika Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Elektronowej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.