Strona główna | Mapa serwisu | Poleć nas
Szukaj:
Jesteś tutaj: Zeltech > Praca

Praca

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Elektromonter / monter szaf sterowniczych

Miejsce pracy: Łódź-Polesie

Główne zadania:

  • montaż mechaniczny i elektryczny szaf sterowniczych,
  • montaż instalacji elektrycznych,
  • wykonywanie pomiarów i sprawdzeń,
  • udział w rozruchu i uruchamianiu systemów i urządzeń.

Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie średnie / zawodowe kierunkowe: elektrotechnika, elektromechanika,
  • uprawnienia elektryczne SEP kat. E,
  • znajomość układów falownikowych i PLC,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • talony na święta i paczki dla dzieci,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wyślij do nas Swoje CV. Nie zapomnij załączyć klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Dodatkowo zapoznaj się z treścią klauzuli informacyjnej pod adresem: www.zeltech.pl/aktualnosci/rodo

Specjalista ds. układów napędowych i automatyki

Miejsce pracy: Łódź – Polesie

  • projektowanie układów napędowych i automatyki,
  • tworzenie dokumentacji DTR wykonywanych projektów,
  • uruchamianie projektowanych układów,
  • prowadzenie szkoleń dla klientów,
  • sporządzanie ofert oraz pozyskiwanie zleceń.

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: elektrotechnika / automatyka,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • uprawnienia elektryczne SEP kat. D lub E,

Oferujemy:

Dodatkowo zapoznaj się z treścią klauzuli informacyjnej pod adresem: www.zeltech.pl/aktualnosci/rodo

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.