Strona główna | Mapa serwisu | Poleć nas
Szukaj:
Jesteś tutaj: Zeltech > Praca

Praca

Aktualnie poszukujemy:

Handlowiec

(program dla absolwenta)

Miejsce pracy: Łódź - Polesie

Najważniejsze zadania po okresie szkolenia:

  • utrzymywanie i tworzenie stałych relacji z dotychczasowymi klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży w regionie
  • zapewnienie wysokiego poziomu doradztwa technicznego i sprzedaży produktów firmy
  • udział w tworzeniu i rozwoju oferty handlowej i usługowej
  • współpraca z pracownikami Spółki ( handlowcami i projektantami)

Efektywna realizacja wymienionych powyżej zadań wymaga:

  • wykształcenia min. średniego technicznego (elektrotechnika, mechatronika, budowa maszyn elektrycznych, automatyka i pokrewne).
  • obsługa urządzeń biurowych (komputer i podstawowego oprogramownia biurowego)
  • mile widziane doświadczenia w sprzedaży urządzeń elektrycznych i/lub usług technicznych dla biznesu
  • umiejętności pracy w zespole, przyjaznego nastawienia do ludzi
  • chęci do pracy

Oferujemy:

  • pełny on-bording (pełne przygotowanie do pracy zawodowej)
  • możliwość zdobycia doświadczenia u pracodawcy będącego liderem w branży napędów elektrycznych
  • awans w krótkim okresie czasu
  • pracę w nowoczesnej firmie z tradycjami
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin od pierwszego dnia pracy
  • rzetelny i stabilny system wynagradzania z atrakcyjnym systemem premiowym
  • prywatną opiekę medyczną,
  • świadczenia socjalne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Spółkę Zeltech Mechatronika zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

na adres: mechatronika@zeltech.pl

Proszę nam wybaczyć, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.