Strona główna | Mapa serwisu | Poleć nas
Szukaj:
Jesteś tutaj: Zeltech > Praca

Praca

Aktualnie poszukujemy:

Inżynier Sprzedaży, Handlowiec – Elektryk

Zadania:

  • zapewnienie wysokiego poziomu doradztwa technicznego i sprzedaży produktów firmy
  • sporządzanie analiz technicznych oraz rynkowych w celu pozyskiwania nowych klientów
  • kontakt z istniejącymi i potencjalnymi klientami firmy
  • udział w tworzeniu i rozwoju oferty handlowej i usług firmy
  • współpraca z pracownikami działu sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne - technik elektryk, automatyk
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • dobra znajomość obsługi programów MSOffice
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie współpracującej z koncernami HITACHI, HYUNDAI, OMRON, EXOR, AuCom, Lammers GmbH, Regal Beloit, Dutchi Motors
  • zdobywanie doświadczenia w kontaktach z klientami i użytkownikami urządzeń automatyki przemysłowej, napędów elektrycznych
  • szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z zamieszczoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)"na adres: mechatronika@zeltech.pl